AB Arco Vitrína DALLAS D-7 45/192/40

Uprořádání: 4x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
AB Arco Vitrína DALLAS D-7  45/192/40
Značka: AB Arco
3 703 Kč
Více informací
Uprořádání: 4x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uprořádání: 4x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v černé barvě

Výrobce AB Arco
Záruka 2 roky
Sektor Dallas AB
Hloubka 40 cm
Šířka 45 cm
Rozměry 45/192/40 (š/v/hl)
Výška 192 cm
Tento žádaný výrobek můžete nakoupit pohodlně na našem webu umístěný v rubrice vitríny! Nyní můžete získat zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Tato značka AB Arco prodává prvotřídní výrobky A to je teprve začátek!

Velmi prodávaný výrobek AB Arco Vitrína DALLAS D-7 45/192/40 od kvalitní značky AB Arco jednoduše pořídíte na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Ceny od 3 703 Kč.