Barová stolička Finch Vic tmavě šedý

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou... více informací »
Barová stolička Finch Vic tmavě šedý
Značka: Möbler
1 799 Kč
Více informací
Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou...

Barová stolička Finch se perfektně hodí do moderního kuchyňského ostrova, baru nebo hospody. Sedadlo stoličky je zdobeno měkkou tmavě šedou sametovou látkou. Díky použití kovu je stolička velmi odolná a univerzální. Stylová kovová noha vytváří zajímavou kombinaci se sedadlem. Uprostřed výšky nohy byla umístěna působivá opěrka nohou. Sedadlo je otočné a výškově nastavitelné. Základna stoličky je práškově lakovaná černá.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost stolice: 6,8 kg
Kusů v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 38cm x 45cm x 43cm
Výška sedáku: 82 cm
Šířka sedáku: 33 cm
Hloubka sedáku: 33 cm
Výška 82
Hloubka 40
Barva černá
Délka 40
Materiál kov
Materiál samet
Materiál lak
Barva šedá
Kvalitní kus naleznete taky tady na našich stránkách v kategorii barové židle. Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy ve zmiňované sekci snadno online.

Tento levný kus Barová stolička Finch Vic tmavě šedý od našeho známého výrobce Möbler jednoduše získáte tady teď za výhodné peníze. Akční ceny od 1 799 Kč.