Bler 110 sprchová stěna s policí a věšákem Evo

Velmi žádaný kousek Bler 110 sprchová stěna s policí a věšákem Evo od značky s dobrým jménem Möbler snadno můžete najít teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 7 599 Kč.
Bler 110 sprchová stěna s policí a věšákem Evo
Značka: Möbler
7 599 Dostupnost: SKLADEM
Více informací

Popis produktu

Moderní design s jemným nádechem geometrie jistě osvěží každou koupelnu a navodí úžasnou náladu, ať už je interiér zařízen v moderním, vintage nebo jiném stylu.

Černé profily v kombinaci s čirým sklem jsou dokonalou rovnováhou designu celého výrobku. Černé linie, které se táhnou podél stěny a vytvářejí vyvážený vzor, jsou další předností lahodící oku i těch nejvybranějších vkusů. Nastavitelné hliníkové rameno dotváří celou kompozici svým minimalismem.

Sprchová stěna Bler je nejen nepostradatelným nástrojem pro každodenní hygienu, ale také časem pro chvíle relaxace, kterou si po dlouhém dni zasloužíte. Vynaložili jsme veškeré úsilí na to, aby byl výrobek kromě své prvotřídní funkčnosti také jedinečným prvkem ve vaší koupelně a poskytoval potěšení nejen vašemu tělu, ale i očím. Uděláme z vaší koupelny něco víc než jen místo pro osvěžení.

Pro maximální pohodlí je naše stěna potažena inovativní nanovrstvou Easy Clean, což je technologie, která vám umožní udržovat stěnu dokonale čistou s minimálním úsilím. Udržujte dokonalou čistotu bez použití silných čisticích prostředků. Dodávaná podlahová lišta navíc chrání sklo sprchy před poškozením. Černá barva se nanáší během výrobního procesu a poté se spolu s křídlem dvakrát kalí při teplotě 600-800 °C. To zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Pouze tato metoda zaručuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost.

Praktická police s držákem na ručníky Evo Black Mat

Součástí sprchové stěny Bler je praktická polička s držákem ručníků Evo. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku potaženého matnou černou barvou odolnou proti poškození a poškrábání. Praktická polička vám umožní udržovat v koupelně pořádek a její moderní design bude dalším dekorativním prvkem vaší koupelny.

Před instalací by měla být polička zkrácena na šířku sprchového skla, maximální délka poličky je 120 cm. Instalace je velmi intuitivní, stačí utáhnout šrouby, které drží polici v požadované výšce.

V našem obchodě najdete správné sprchové soupravy, odtoky a další příslušenství pro vybavení koupelny. Těšíme se na vás!

Pokyny

CAD

Pokyny k polici Evo