Casarredo Vitrína ANTICA 11 67/198/42 :

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Casarredo Vitrína ANTICA 11  67/198/42 :
Značka: Casarredo
6 544 Kč
Více informací
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchytky

Výrobce Casarredo
Výrobce Jarstol
Barva dub-lefkas
Záruka 2 roky
Sektor Antica
Hloubka 42 cm
Šířka 67 cm
Rozměry 67/198/42 (š/v/hl)Velmi oblíbený produkt naleznete bez obtíží na webu v oblíbené kategorii vitríny. Vyhledejte si podobné zboží z této známé kategorie ve slevě! Významný výrobce Casarredo vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami!

Kvalitní kousek Casarredo Vitrína ANTICA 11 67/198/42 : od předního výrobce Casarredo lze koupit v naší aktuální nabídce v akci! Momentálně k dispozici za 6 544 Kč.