Casarredo Vitrína PARIS P4 60/190/44 :

Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Casarredo Vitrína PARIS P4  60/190/44 :
Značka: Casarredo
7 292 Kč
Více informací
Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: uvnitř jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska bez úchytek systém cichego

Výrobce Casarredo
Výrobce Jarstol
Barva dub-stirling
Záruka 2 roky
Sektor Paris
Hloubka 44 cm
Šířka 60 cm
Rozměry 60/190/44 (š/v/hl)
Ve slevě tento kus Casarredo Vitrína PARIS P4 60/190/44 : je k dostání bez obtíží u nás ve známé rubrice vitríny. Prozkoumejte kvalitní produkty z naší kategorie za parádní cenu. Známý výrobce Casarredo může nabídnout skvělý sortiment. To však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Casarredo Vitrína PARIS P4 60/190/44 : od top značky Casarredo můžete najít momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Ceny od 7 292 Kč.