Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 :

Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál:... více informací »
Casarredo Vitrína TADEUSZ T14  140/110/44 :
Značka: Casarredo
7 100 Kč
Více informací
Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál:...

Uspořádání: uprostřed tři zásuvky a v horní části výklopná dvířka, po stranách za dvířky po dvou policích Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16-32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Výrobce Casarredo
Výrobce Jarstol
Záruka 2 roky
Sektor Tadeusz
Hloubka 44 cm
Šířka 140 cm
Rozměry 140/110/44 (š/v/hl)
Výška 110 cm Tento vynikající kousek Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 : dostanete již dnes tady na stránkách zařazený v sekci vitríny. Nyní můžete najít nové produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu. Známý výrobce Casarredo dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment. A to ještě není vše. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele Casarredo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Casarredo Vitrína TADEUSZ T14 140/110/44 : od známého předního výrobce Casarredo jednoduše můžete najít na našich stránkách skutečně levně. Zrovna teď v akci za 7 100 Kč.