Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 :

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce... více informací »
Casarredo Vitrína VEGAS V8  148/109
Značka: Casarredo
7 636 Kč
Více informací
Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce...

Uspořádání: po stranách za dvířky po dvou policích, uprostřed tři zásuvky a jedny výklopná dvířka možno zakoupit osvětlení v naší nabídce Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 18-48 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky jsou kovové

Výrobce Casarredo
Výrobce Jarstol
Barva santana
Záruka 2 roky
Sektor Vegas
Hloubka 41 cm
Šířka 148 cm
Rozměry 148/110/41 (š/v/hl)
Tento kvalitní a levný výrobek máte možnost nakoupit bezstarostně tady a teď na našem webu v kategorii vitríny! Vyberte si skvělé produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Casarredo dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Přesvědčte se!

Kvalitní a oblíbený výrobek Casarredo Vitrína VEGAS V8 148/109,5/40,5 : od značky se zárukou kvality Casarredo je k dispozici v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 7 636 Kč.