Dávkovač mýdla bílý Step

Dávkovač mýdla STEP je vyroben z vysoce odolného melaminového materiálu, což znamená, že se bude méně čůrat na rušných... více informací »
Dávkovač mýdla bílý Step
Značka: Möbler
299 Kč
Více informací
Dávkovač mýdla STEP je vyroben z vysoce odolného melaminového materiálu, což znamená, že se bude méně čůrat na rušných...

Dávkovač mýdla STEP je vyroben z vysoce odolného melaminového materiálu, což znamená, že se bude méně čůrat na rušných toaletách a kuchyních. Má krásný lesklý povrch a je k dispozici v bílé, červené, černé a modré barvě. Jednou z věcí, které si Steppe okamžitě všimnete, je jeho nádherně lesklý a chromovaný povrch. Doporučeno pro kontakt s gely a dezinfekčními prostředky.
Výška 18
Hloubka 10
Barva černá
Délka 10
Materiál chrom
Materiál melamin
Barva bílá
Barva modráTento velmi oblíbený produkt je k dispozici právě tu na našich stránkách v kategorii dávkovače mýdla. Nyní koupíte kvalitní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Dávkovač mýdla bílý Step od kvalitního výrobce Möbler lze sehnat online za extra cenu! Akční cena 299 Kč.