Dávkovač mýdla černý Touch

Touch je zábavný dávkovač mýdla nebo mycího prostředku. Dávkovač má zaoblený tvar a praktický indikátor, který ukazuje... více informací »
Dávkovač mýdla černý Touch
Značka: Möbler
399 Kč
Více informací
Touch je zábavný dávkovač mýdla nebo mycího prostředku. Dávkovač má zaoblený tvar a praktický indikátor, který ukazuje...

Touch je zábavný dávkovač mýdla nebo mycího prostředku. Dávkovač má zaoblený tvar a praktický indikátor, který ukazuje nízkou hladinu pracího prostředku. Ocelová trubka je vyrobena z různých nerezových ocelí. Dávkovač je vyroben z plastu a je k dispozici v černé barvě.
Obsah nádoby: 236 ml
Rozměry balení: 10 cm x 7 cm x 13 cm
Hmotnost produktu: 0,2 kg
Nedoporučuje se pro kontakt s gely a dezinfekčními prostředky.
Výška 13
Hloubka 10
Barva černá
Délka 7
Materiál nerez
Materiál ocel
Materiál plast

Tento akční a ve slevě produkt Dávkovač mýdla černý Touch můžete koupit nyní na webu v populární sekci dávkovače mýdla. Nyní můžete získat unikátní produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další vybrané kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Möbler představuje prvotřídní zboží

Výjimečný výrobek Dávkovač mýdla černý Touch originál od značky Möbler jednoduše můžete sehnat momentálně ve výhodné akci! V současnosti za 399 Kč.