Dekorace Tree Gondor stříbrná L

Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a... více informací »
Dekorace Tree Gondor stříbrná L
Značka: Möbler
899 Kč
Více informací
Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a...

Gondorský strom je neobvyklá a elegantní dekorace. Strom byl vyroben odlitím ze slitin hliníku, díky čemuž je hladký a rafinovaný. Strom stojí na lakovaném dřevěném stojanu ve tvaru obdélníku. Figurka je k dispozici ve třech velikostech.
Výška 23
Barva stříbrná
Délka 43
Materiál dřevo
Materiál hliník
Materiál lak

Tento zlevněný produkt Dekorace Tree Gondor stříbrná L jde koupit právě teď tady u nás v populární kategorii obrazy! Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Dekorace Tree Gondor stříbrná L od značky s dlouholetou tradicí Möbler můžete najít zde za mimořádně nízkou cenu. Zrovna teď v akci za 899 Kč.