EXIT Černá sprchová souprava

Rádi bychom vám představili nový model předstěnové instalační sady řady EXIT. Díky své univerzálnosti a neuvěřitelným... více informací »
EXIT Černá sprchová souprava
Značka: Möbler
5 699 Kč
Více informací
Rádi bychom vám představili nový model předstěnové instalační sady řady EXIT. Díky své univerzálnosti a neuvěřitelným...

Rádi bychom vám představili nový model předstěnové instalační sady řady EXIT. Díky své univerzálnosti a neuvěřitelným estetickým hodnotám je tato sada ideální volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar prvků nad omítkou byl čtyřikrát laserem opatřen nejkvalitnějším smaltem v barvě matné černé. Díky této technice je směšovač chráněn proti korozi, dehtování a změně barvy. Sada obsahuje kulatou 30cm horní sprchu Ultra Thin 2 mm, baterii s odkrytými a skrytými prvky, závaží s rukojetí a bodovou sadu. Sada Exit je ideální pro lidi, kteří hledají neobvyklá řešení a chtějí si vytvořit originální a jedinečnou koupelnu svých snů. V dalších aukcích máme v nabídce umyvadlovou baterii Exit pro skrytou instalaci a také WC mísy, umyvadla a sprchové vaničky v černé barvě.

CAD

Pokyny

Tento kvalitní produkt EXIT Černá sprchová souprava od společnosti s předním postavením na trhu Möbler máte možnost najít zde nyní trvale výhodně. Výhodně za cenu 5 699 Kč.