Fadome Vitrína PASSIONATA PS2 45/154/42

Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED osvětlení v ceně... více informací »
Fadome Vitrína PASSIONATA PS2  45/154/42
Značka: Fadome
2 056 Kč
Více informací
Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED osvětlení v ceně...

Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED osvětlení v ceně Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska dvířka LTD a PVC úchyty MDF

Výrobce Fadome
Dodání 3-6 týdnů
Záruka 2 roky
Sektor Passionata
Hloubka 42 cm
Šířka 45 cm
Rozměry 45/154/42 (š/v/hl)
Výška 154 cm
Vysoce kvalitní kus můžete nakoupit již dnes na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Pořiďte si podobné kousky z naší kategorie v akci. U zákazníků oblíbený výrobce Fadome dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží.

Akční a ve slevě produkt Fadome Vitrína PASSIONATA PS2 45/154/42 od předního výrobce Fadome je k sehnání u nás nyní ve výprodejové akci! Nabídky od 2 056 Kč.