Fadome Vitrína ROMA ROM2 90/194/43

Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje... více informací »
Fadome Vitrína ROMA ROM2  90/194/43
Značka: Fadome
4 814 Kč
Více informací
Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje...

Uspořádání: vlevo v horní a dolní skříňce police, prostřední skříňka je bez police, pravá prosklená část disponuje čtyřmi poličkami. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce Fadome
Dodání 3-6 týdnů
Záruka 2 roky
Sektor Roma
Hloubka 43 cm
Šířka 90 cm
Rozměry 90/194/43 (š/v/hl)
Výška 194 cm
Tento vynikající produkt je k sehnání také na stránkách v populární rubrice vitríny. Nyní najdete zlevněné výrobky z této známé kategorie za skvělou cenu!

Tento designový produkt Fadome Vitrína ROMA ROM2 90/194/43 od společnosti Fadome máte možnost sehnat zrovna opravdu výhodně. Nyní nakoupíte za 4 814 Kč.