Gib Meble Vitrína OV WIT 50 OVIEDO Gib 50/205,5/40

Uspořádání: Levá čí pravá dvířka, která jsou ve střední části prosklená. V horní části jsou dvě police, ve střední... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gib Meble
3 093 Kč
Více informací
Uspořádání: Levá čí pravá dvířka, která jsou ve střední části prosklená. V horní části jsou dvě police, ve střední...

Uspořádání: Levá čí pravá dvířka, která jsou ve střední části prosklená. V horní části jsou dvě police, ve střední části jedna skleněná police a ve spodní části dvě police. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast kovové panty Po – Pá 8:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Zkušenosti našich zákazníků „Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě dřív, než bylo avizováno na e-shopu (kratší dodací lhůta). Firma má vlastní dopravu, takže se nemusíte bát případných reklamací, kdy by vám cizí dopravce zboží poškodil.” „Celkem dobrá nabídka v typu nábytku, který jsem potřeboval, a to byl stůl. Dodání bylo celkem rychlé, něco přes týden. S dispečinkem jsem se domluvil, že mi řidič půl hodiny předem zavolá a dodrželi to…” Ověřený e-shop Daka.cz Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Výrobce Gib Meble
Záruka 2 roky
Sektor Ovideo
Hloubka 40 cm
Šířka 50 cm
Rozměry 50/205,5/40 (š/v/h)
Výška 205,5 cm
Hmotnost 46 kg
Unikátní kousek Gib Meble Vitrína OV WIT 50 OVIEDO Gib 50/205,5/40 máte možnost najít teď tu na našem webu ve známé rubrice vitríny. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Tento kvalitní kousek Gib Meble Vitrína OV WIT 50 OVIEDO Gib 50/205,5/40 od naší známé značky Gib Meble lze zakoupit v naší online nabídce výhodně. V akci za cenu 3 093 Kč.