Gib Meble Vitrína WIT50 INES Gib 50,5/200/40

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Gib Meble  Vitrína WIT50 INES Gib 50
Značka: Gib Meble
2 833 Kč
Více informací
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce Gib Meble
Záruka 2 roky
Sektor Ines
Hloubka 40 cm
Šířka 51 cm
Rozměry 50,5/200/40 (š/v/hl)
Výška 200 cm
Hmotnost 49 kg
Kvalitní a žádaný produkt Gib Meble Vitrína WIT50 INES Gib je k získání přímo tady u nás v oblíbené rubrice vitríny. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Věhlasná značka Gib Meble vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment A to ještě není vše.

Unikátní kousek Gib Meble Vitrína WIT50 INES Gib 50,5/200/40 od přední společnosti Gib Meble k dostání právě teď v naší nabídce opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 2 833 Kč.