Greta 55 umyvadlo na desku

Originální podlouhlý tvar a štíhlá linie okraje jsou prvky, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je... více informací »
Greta 55 umyvadlo na desku
Značka: Möbler
1 899 Kč
Více informací
Originální podlouhlý tvar a štíhlá linie okraje jsou prvky, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je...

Originální podlouhlý tvar a štíhlá linie okraje jsou prvky, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je součástí kolekce Rea Slim Edge, takže se skvěle hodí k ostatním koupelnovým armaturám s označením Slim. Koupelna Rea Greta je pokryta sněhově bílou glazurou, takže se leskne a vyniká nad zbytkem koupelny.

CAD


Vynikající kus Greta 55 umyvadlo na jde sehnat jednoduše na stránkách v sekci umyvadla! Mrkněte na skvělé kousky z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Möbler nabízí velmi kvalitní výrobky ! Přesvědčte se.

Povedený výrobek Greta 55 umyvadlo na desku od značky s dlouholetou tradicí Möbler je k dostání zde opravdu levně. Produkt momentálně prodáváme za 1 899 Kč.