Helvetia Police BOTA 04 152/-/35 :

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Helvetia Police BOTA 04  152/-/35 :
Značka: Helvetia
3 653 Kč
Více informací
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska

Výrobce Helvetia
Sektor Bota
Hloubka 35 cm
Šířka 152 cm
Barevné provedení dub grandson/bílý mat


Oblíbený a kvalitní výrobek Helvetia Police BOTA 04 můžete najít bezprostředně tady na webu ve známé sekci regály a poličky. Nyní získáte zlevněné produkty z naší kategorie za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Helvetia. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Helvetia vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se.

Nový kus Helvetia Police BOTA 04 152/-/35 : od kvalitní společnosti Helvetia najdete u nás právě skutečně levně. Akční cena 3 653 Kč.