Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 60/207/37 :

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05  60/207/37 :
Značka: Helvetia
6 017 Kč
Více informací
Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce Helvetia
Barva antracyt/antracyt lesk
Záruka 2 roky
Sektor Hektor H
Hloubka 37 cm
Šířka 60 cm
Rozměry 60/207/37 (š/v/hl)
Výška 207 cmNejprodávanější produkt Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 60/207/37 : naleznete právě teď tady u nás v rubrice vitríny! Nyní si můžete vybrat ostatní kusy z této známé rubriky za akční cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Helvetia Vitrína HEKTOR levá 05 60/207/37 : od spolehlivé značky Helvetia jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě opravdu levně. Cena již od 6 017 Kč.