Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 :

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06  60/207/37 :
Značka: Helvetia
6 017 Kč
Více informací
Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Výrobce Helvetia
Barva antracyt/antracyt lesk
Záruka 2 roky
Sektor Hektor H
Hloubka 37 cm
Šířka 60 cm
Rozměry 60/207/37 (š/v/hl)
Výška 207 cm Exkluzivní výrobek máte možnost koupit jednoduše na webu zařazený v sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit jiné zboží ve zmíněné kategorii za super ceny. Tento výrobce Helvetia dodává top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní a žádaný kousek Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 : od společnosti s úžasnou pověstí Helvetia jednoduše můžete najít momentálně v naši nabídce za parádní cenu. V akci za 6 017 Kč.