Hliníková terasová kuchyně – Antibes hliník černá

Hliníková terasová kuchyně - Antibes hliník černá Jak řezat bagetu nebo citron pro mojito, aniž by se zničil zahradní nábytek?... více informací »
Hliníková terasová kuchyně - Antibes hliník černá
Značka: Möbler
18 299 Kč
Více informací
Hliníková terasová kuchyně - Antibes hliník černá Jak řezat bagetu nebo citron pro mojito, aniž by se zničil zahradní nábytek?...

Hliníková terasová kuchyně – Antibes hliník černá

Jak řezat bagetu nebo citron pro mojito, aniž by se zničil zahradní nábytek? Použijte terasovou kuchyň s šedou grafitovou deskou. Nakrájejte zeleninu a ovoce na grilování a koktejly.

Kuchyně je k dispozici ve dvou barvách, černá a bílá, vybavená grafitově šedou deskou a policí na olej, ocet a další koření.

K dispozici jsou také zahradní kuchyňské moduly s umyvadlem. Od sad s umyvadlem a pracovní deskou si můžete vytvořit kuchyň s šířkou šitou na míru vašim potřebám.

V sadě:
– hliníkový stůl
– žulová deska

Nabízíme také plachtu na přikrytí kuchyně.

Rozměry

Šířka: 90cm
Hloubka: 60cm
Výška: 123cm
Výška desky: 84cm

Přehled použitých barev

šedá;grafitová;černá;bílá;olivová

Přehled použitých materiálů

granit;hliník;ocet;vápno

Výška 123cm
Hloubka 60cm
Barva černá
Materiál hliník
Barva bílá
Barva šedá
Barva olivová
Šířka 90cm
Neodolatelný produkt Hliníková terasová kuchyně – Antibes hliník najdete právě zde tady na našem webu zařazený v sekci zahradní slunečníky a doplňky! Nyní můžete najít oblíbené kusy z této populární rubriky z pohodlí domova. U nás nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbler vám nabízí top výrobky

Tento designový produkt Hliníková terasová kuchyně - Antibes hliník černá od spolehlivého výrobce Möbler jednoduše najdete tady teď téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 18 299 Kč.