Hliníková zahradní kuchyně – Antibes hliník černá

Hliníková zahradní kuchyně - Antibes hliník černá Když začneme grilovat na terase a na zahradě, vždy je problém s přípravou... více informací »
Hliníková zahradní kuchyně - Antibes hliník černá
Značka: Möbler
21 299 Kč
Více informací
Hliníková zahradní kuchyně - Antibes hliník černá Když začneme grilovat na terase a na zahradě, vždy je problém s přípravou...

Hliníková zahradní kuchyně – Antibes hliník černá

Když začneme grilovat na terase a na zahradě, vždy je problém s přípravou masa, ovoce a zeleniny k dalšímu zpracování. A to nemluvě o ovoci a mátě na koktejly v horkých dnech.

Tento problém jsme vyřešili vytvořením venkovní kuchyňské desky, speciálně upravené pro přípravu jídel. Deska stolu je namontovaná na hliníkovém rámu stolu spolu s vestavěným umyvadlem a odtokem vyžaduje pouze zahradní hadici, aby mohla začít připravovat chutné slunění na čerstvém vzduchu.

K dispozici 2 barvy hliníkového rámu – bílá a černá. K dispozici jsou také kuchyňské moduly na terasu bez umyvadla. Ze sad s deskou a umyvadlem si můžete vytvořit kuchyň s šířkou šitou na míru vašim potřebám.

V sadě:
– hliníkový stůl s žulovou deskou
– nerezový dřez
– baterie (kohoutek)
– armatury pro připojení přívodu vody
– odtok

Nabízíme také plachtu na přikrytí kuchyně.

Rozměry

Šířka: 90cm
Hloubka: 60cm
Výška: 123cm
Výška desky: 84cm

Přehled použitých barev

bílá;černá

Přehled použitých materiálů

granit;hliník

Výška 123cm
Hloubka 60cm
Barva černá
Materiál hliník
Barva bílá
Šířka 90cm


Tento kvalitní produkt máte možnost získat jednoduše tady na webu ve známé sekci zahradní slunečníky a doplňky. Nyní můžete najít oblíbené kusy ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Hliníková zahradní kuchyně - Antibes hliník černá od populární značky Möbler je k získání v aktuální nabídce za outletovou cenu. Nabídky již od 21 299 Kč.