Hodiny Agot chrom/bílé

Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho... více informací »
Hodiny Agot chrom/bílé
Značka: Möbler
399 Kč
Více informací
Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho...

Ago jsou jednoduché, elegantní hodiny o průměru 20 cm. Černá barva ciferníku a jednoduchý tvar je ideální pro mnoho stylů. Jeho hlavními výhodami jsou stříbrné pouzdro a velké jasné číslice umístěné za plastovou čočkou odolnou proti poškození. Ideální do kanceláře, obývacího pokoje nebo jídelny. K dispozici ve dvou barevných provedeních. 1xAA baterie (není součástí balení).
Výška 20
Hloubka 4
Barva černá
Délka 20
Materiál chrom
Materiál plast
Barva bílá
Barva stříbrná Výjimečný a žádaný produkt Hodiny Agot chrom/bílé máte možnost získat bezprostředně na webu umístěný v kategorii hodiny! Připravili jsme vyjímečné produkty z této kategorie ve výhodné akci. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbler pro vás připravuje prvotřídní výrobky

Levný kousek Hodiny Agot chrom/bílé od společnosti s předním postavením na trhu Möbler jednoduše najdete právě teď za výprodejovou cenu. Cenově vychází na 399 Kč.