Hodiny Barrera zlaté

Stolní hodiny na zlatém kovovém stojanu ukážou nejen hodinu, ale také se mohou stát jedinečnou ozdobou vašeho domova. Hodiny jsou... více informací »
Hodiny Barrera zlaté
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Stolní hodiny na zlatém kovovém stojanu ukážou nejen hodinu, ale také se mohou stát jedinečnou ozdobou vašeho domova. Hodiny jsou...

Stolní hodiny na zlatém kovovém stojanu ukážou nejen hodinu, ale také se mohou stát jedinečnou ozdobou vašeho domova. Hodiny jsou neobvyklým prvkem interiéru, který je v domácnostech přítomen po staletí. Hodiny Barrera jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu, který zaručuje, že vám budou sloužit mnoho let. Díky vysoce lesklému provedení se hodiny hodí do moderních interiérů s nádechem lesku. Bílý kulatý ciferník s černými ručičkami a čísly nám ukáže přesně hodinu.
Výška 25
Hloubka 6
Barva černá
Délka 19
Materiál kov
Barva bílá
Barva zlatá
Akční produkt Hodiny Barrera zlaté můžete dostat teď na našem webu v oblíbené rubrice hodiny. Pořiďte si skvělé kusy ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Přední výrobce Möbler poskytuje prvotřídní produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další produkty od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený produkt Hodiny Barrera zlaté od přední společnosti Möbler snadno pořídíte bezpečně online za super peníze! Nabídka od 599 Kč.