Hodiny Rotin zlaté/černé

Transparentní ciferník, kontrastní barvy, lehká struktura z plastu - to jsou vlastnosti hodin Bien. Černá barva dokonale ladí se... více informací »
Hodiny Rotin zlaté/černé
Značka: Möbler
499 Kč
Více informací
Transparentní ciferník, kontrastní barvy, lehká struktura z plastu - to jsou vlastnosti hodin Bien. Černá barva dokonale ladí se...

Transparentní ciferník, kontrastní barvy, lehká struktura z plastu – to jsou vlastnosti hodin Bien. Černá barva dokonale ladí se zlatou barvou použitou k zakrytí rámečku. Tuto harmonickou kombinaci najdete ve většině pokojů. Značky hodin jsou jemná černá čísla s štíhlými měděnými ručičkami na hodinu. Hodiny jsou napájeny z baterie (nejsou součástí sady)
Hmotnost balení: 6 kg maximální
Množství v balení 8
Rozměry balení 31,5 x 5 x 31 cm
Výška 30,7
Hloubka 4,5
Barva černá
Délka 30,7
Materiál měď
Materiál plast
Barva zlatá
Barva transparentní
Unikátní a žádaný výrobek Hodiny Rotin zlaté/černé je k získání již dnes tady na stránkách zařazený v rubrice hodiny! Podívejte se na zcela nové zboží z této oblíbené kategorie za super peníze! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Hodiny Rotin zlaté/černé od skvělé značky Möbler máte možnost sehnat právě zde za outletovou cenu! Momentálně k dispozici za 499 Kč.