Horní sprchové dveře Rapid Swing 120

Tento velmi oblíbený produkt Horní sprchové dveře Rapid Swing 120 od top výrobce Möbler snadno můžete pořídit aktuálně na webu extra se slevou. Akční cena 5 999 Kč.
Horní sprchové dveře Rapid Swing 120
Značka: Möbler
5 999 Dostupnost: SKLADEM
Více informací

Popis produktu

Rádi bychom vám představili mimořádně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Jsou opatřeny ochrannou vrstvou Easy Clean, která usnadňuje udržování čistoty sprchového koutu. Díky speciální výrobní fázi jsou odolné a snadno se udržují v čistotě.

Dveře Rapid Swing mají plynulý systém naklápění, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Systém závěsů je navržen tak, aby vždy fungoval dokonale hladce. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost při používání.

Skleněné sprchové dveře jsou k dispozici v devíti velikostech, aby si každý mohl vybrat ty správné pro svůj projekt. Před nákupem si pečlivě změřte šířku a výšku výklenku. Vhodně zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled vaší koupelny a poskytnou správnou míru soukromí.

Dveře jsou univerzální (pravé/levé) a vhodné pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem nebo na sprchovou vaničku. Nabízíme také rozšiřující profil, který najdete v nabídce našeho obchodu.

Pokyny

CAD