Jurek Meble Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 :

Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku... více informací »
Jurek Meble  Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 :
Značka: Jurek Meble
2 291 Kč
Více informací
Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku...

Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovové panty kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Výrobce Jurek Meble
Barva grafit-enigma
Záruka 2 roky
Sektor Tommy
Hloubka 42 cm
Šířka 50 cm
Rozměry 50/193/42 (š/v/hl)
Výška 193 cm
Zcela unikátní kousek Jurek Meble Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 : naleznete právě u nás v populární rubrice dětské pokoje! Nyní pořídíte ostatní výrobky z této známé kategorie za příznivou cenu. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Jurek Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Jurek Meble Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 : od kvalitního výrobce Jurek Meble snadno můžete sehnat právě teď v nabídce téměř zdarma. Stojí teď u nás 2 291 Kč.