Křeslo Big Dilly černé

Designové křeslo Big Dilly je reakcí na potřebu minimalistického prostoru nejen ve vlastním bytě, ale i ve veřejných prostorách,... více informací »
Křeslo Big Dilly černé
Značka: Möbler
3 399 Kč
Více informací
Designové křeslo Big Dilly je reakcí na potřebu minimalistického prostoru nejen ve vlastním bytě, ale i ve veřejných prostorách,...

Designové křeslo Big Dilly je reakcí na potřebu minimalistického prostoru nejen ve vlastním bytě, ale i ve veřejných prostorách, hotelech nebo restauracích. Sedačka dokonale vystihuje ducha minimalismu a skandinávské formy. Byl celý z kovu potaženého černým práškem. Díky tvarovanému sedadlu a opěradlu je toto nenápadné sedadlo tou správnou oporou pro naše záda. Maximální nosnost: 120 Lepenkové rozměry: 76x71x42cm Max. množství kusů v kartonu: 2 Váha kartonu: 24
Výška 68
Hloubka 65
Barva černá
Délka 68
Materiál kov
Materiál lepenka
Výška sedu 38

Tento kvalitní a levný kus můžete získat pohodlně tu ve známé kategorii křesla! Nyní můžete získat kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! Oblíbený výrobce Möbler dlouhodobě nabízí vynikající zboží. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené produkty od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Křeslo Big Dilly černé od společnosti Möbler pohodlně získáte tady nyní výhodně. V akci od 3 399 Kč.