Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé

Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným... více informací »
Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé
Značka: Möbler
8 499 Kč
Více informací
Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným...

Kancelářská židle Ergo má mechanismus Synchro Plus s výškovým a váhovým nastavením. Opěradlo se opírá pohybem koordinovaným se sedadlem simulujícím pohyb osoby pomocí sedadla, které zaručuje stálou oporu opěradla. Opěradlo lze uzamknout ve vhodné poloze. Antišokový systém po uvolnění zámku zabraňuje tomu, aby opěradlo náhle vrátilo úder. Na opěradle byl namontován nastavitelný prvek podpírající hřebenovou část. Sedadlo je vybaveno nastavením hloubky, díky čemuž je vhodné jak pro uživatele s vysokou, tak i nízkou hloubkou. 4D opěrky mají 4 úrovně seřízení. Výška, šířka, přední/zadní strana a úhel odchylky do 10 stupňů vzhledem ke keři. Sedací prvky jsou provedeny z leštěného hliníku a velký hrot lze použít na tvrdé podlahy. Židle splňuje normy PN-EN 1335-1: 2004, PN-EN 1335-2: 2009 a PN-EN 1335-3: 2009,
Výška 91/101
Hloubka 58
Barva šedá
Délka 63
Materiál hliník
Výška sedu 44/54

Nový produkt Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé jde získat rovnou tu na našich stránkách v kategorii kancelářské židle! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další zboží od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Křeslo kancelářské Ergo šedé/šedé od známého předního výrobce Möbler lze nakoupit tady teď v bezva akci. Aktuálně v akci od 8 499 Kč.