Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vic lesní zelená

Kancelářské křeslo Nora na podnoží je stylové křeslo čalouněné velurovou látkou VIC lesní zelená 68AC. Mimořádně... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vic lesní zelená
Značka: Möbler
5 599 Kč
Více informací
Kancelářské křeslo Nora na podnoží je stylové křeslo čalouněné velurovou látkou VIC lesní zelená 68AC. Mimořádně...

Kancelářské křeslo Nora na podnoží je stylové křeslo čalouněné velurovou látkou VIC lesní zelená 68AC. Mimořádně populární trend ukazuje, že velurové látky vypadají úžasně jak na volném čase, tak na kancelářském nábytku. Sedadlo je podšité vysoce elastickou houbou, čalouněnou látkou VIC, má odnímatelný polštář. Kovová základna na hrotech je natřena černou barvou. Prsteny jsou vyrobeny z plastu.
Křeslo je otočné, navíc je možné nastavit výšku sedadla o 10 cm (rozsah výšky sedadla od 44 do 54 cm).
Křeslo váží 11,9 kg,
vyžaduje montáž.
Maximální zatížení je 120 kg.
Šířka sedáku: 39 cm,
Hloubka sedáku: 41 cm,
Výška područek od sedadla: 22,5 cm
Výška opěradla od sedadla: 35 cm
Max.
Počet kusů v krabici: 1
Rozměry kartonu: 58cm x 51cm x 63cm
Výška 91
Hloubka 58
Barva černá
Délka 58
Materiál kov
Materiál plast
Materiál velur
Barva zelená
Hodně prodávaný výrobek Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vic můžete dostat rovněž tady na webu v sekci kancelářské židle. Máme pro vás kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Oblíbená značka Möbler vám nabízí kvalitní výrobky. To však není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na více produktů od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční výrobek Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vic lesní zelená od společnosti Möbler jde získat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 5 599 Kč.