Lampička Intesi Jupe bílá

S lampou Intesi Jupe je zacházeno ve skandinávském stylu. Přírodní dřevo a bílý odstín jsou jemnou kombinací, která se bude... více informací »
Lampička Intesi Jupe bílá
Značka: Möbler
899 Kč
Více informací
S lampou Intesi Jupe je zacházeno ve skandinávském stylu. Přírodní dřevo a bílý odstín jsou jemnou kombinací, která se bude...

S lampou Intesi Jupe je zacházeno ve skandinávském stylu. Přírodní dřevo a bílý odstín jsou jemnou kombinací, která se bude hodit také do moderních interiérů. Kovové, azurové stínidlo bylo opatřeno bílou práškovou barvou. Rám lampy je vyroben z naolejovaného dřeva. Základem lampy je kovový obdélník, také bíle natřený. Lampa má nastavitelnou výšku a úhel sklonu stínítka.
Žárovka: Max. 40 W
Délka kabelu: 1 m
Barva kabelu: černá
Držák lampy: E-27
Napájení / síťové napětí: 230V / 230V
Rozměry balení 23,5 x 15,8 x 41,5 cm
hmotnost krabice 6 kg
Max. V krabici 4 ks
Výška 38
Hloubka 26
Barva černá
Délka 14
Materiál dřevo
Materiál kov
Barva bílá
Barva modrá
Ve slevě tento produkt Lampička Intesi Jupe bílá máte možnost koupit také tu na našich stránkách ve známé kategorii stolní lampy! Mrkněte na kvalitní produkty z naší rubriky za extra cenu. Věhlasná značka Möbler pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Lampička Intesi Jupe bílá od populárního výrobce Möbler je k dispozici nyní za outletovou cenu! Levně za cenu 899 Kč.