Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 :

Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Laski Vitrína vysoká ARCO  60/193
Značka: Laski
3 842 Kč
Více informací
Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: uvnitř tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce Laski
Barva dub-artisan-sedy-grafit
Záruka 2 roky
Sektor Arco
Hloubka 40 cm
Šířka 60 cm
Rozměry 60/193,5/40 (š/v/hl)
Výška 194 cm Tento žádaný produkt Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 : je k sehnání nyní tady na našich stránkách zařazený v rubrice vitríny! Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží značky Laski. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Laski Vitrína vysoká ARCO 60/193,5/40 : od kvalitní značky Laski snadno najdete tady teď právě za výborné peníze. Ceny již od 3 842 Kč.