Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 :

Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku... více informací »
Laski Vitrína závěsná ARCO  96
Značka: Laski
2 789 Kč
Více informací
Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku...

Uspořádání: za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Výrobce Laski
Barva dub-artisan-sedy-grafit
Záruka 2 roky
Sektor Arco
Hloubka 40 cm
Šířka 96,5 cm
Rozměry 96,5/82,5/40 (š/v/hl)
Výška 83 cm Tento oblíbený produkt Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 : máte možnost pořídit bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Nyní můžete získat ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele Laski. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Laski svým zákazníkům nabízí špičkové zboží.

Tento zlevněný výrobek Laski Vitrína závěsná ARCO 96,5/82,5/40 : od této skvělé značky Laski snadno najdete zrovna dneska za outletovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 789 Kč.