Levandule v šedém květináči světle fialová

Levandule v květináči je účinná dekorace. Rostlina vyrobená z plastu díky propracovaným detailům dokonale napodobuje skutečnou... více informací »
Levandule v šedém květináči světle fialová
Značka: Möbler
399 Kč
Více informací
Levandule v květináči je účinná dekorace. Rostlina vyrobená z plastu díky propracovaným detailům dokonale napodobuje skutečnou...

Levandule v květináči je účinná dekorace. Rostlina vyrobená z plastu díky propracovaným detailům dokonale napodobuje skutečnou rostlinu. Květy levandule jsou světle fialové barvy. Celá byla navíc umístěna do šedého hrnce se strukturou připomínající beton.
Hmotnost: 0,36 kg
Výška 28
Barva šedá
Materiál beton
Materiál plast
Barva fialová
Barva levandulová

Tento kvalitní a levný produkt Levandule v šedém květináči světle fialová jde sehnat již dnes tady na stránkách ve známé rubrice obrazy! Nyní si můžete koupit akční produkty z této známé rubriky v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Levandule v šedém květináči světle fialová od oblíbené značky Möbler můžete najít zde nyní za parádní cenu. Akční cena již od 399 Kč.