Luiza 50 Béžové umyvadlo na desku MAT

Umyvadlo na desku Luiza Beige Mat 50Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje neobvyklou funkčností.... více informací »
Luiza 50 Béžové umyvadlo na desku MAT
Značka: Möbler
1 599 Kč
Více informací
Umyvadlo na desku Luiza Beige Mat 50Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje neobvyklou funkčností....

Umyvadlo na desku Luiza Beige Mat 50
Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo bylo vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, která zaručuje dlouholetou životnost.

Výrobek je velmi odolný vůči nečistotám a poškrábání a další výhodou je snadné udržování celkové čistoty díky jeho neobvyklému tvaru. Jednoduchý tvar dokonale vyplní každý prostor koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru.

Umyvadlo se skvěle hodí do moderních i klasických a retro koupelen.


Hodně povedený výrobek Luiza 50 Béžové umyvadlo můžete nakoupit zrovna tu na stránkách zařazený v kategorii umyvadla. Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Tato značka Möbler nabízí kvalitní sortiment !

Oblíbený výrobek Luiza 50 Béžové umyvadlo na desku MAT od společnosti se zárukou kvality Möbler můžete pořídit zrovna dneska v akci! Levně za 1 599 Kč.