Luiza 50 Light Grey MAT umyvadlo na desku

Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo Luiza, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo bylo vyrobeno ze 100% vysoce... více informací »
Luiza 50 Light Grey MAT umyvadlo na desku
Značka: Möbler
1 599 Kč
Více informací
Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo Luiza, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo bylo vyrobeno ze 100% vysoce...

Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo Luiza, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo bylo vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, která zaručuje dlouholetou životnost.

Výrobek je velmi odolný vůči nečistotám a poškrábání a další výhodou je snadné udržování celkové čistoty díky jeho neobvyklému tvaru. Jednoduchý tvar dokonale vyplní každý prostor koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru.

Umyvadlo se skvěle hodí do moderních i klasických a retro koupelen.

Super výrobek Luiza 50 Light Grey MAT pořídíte lehce tady a teď na našem webu zařazený v rubrice umyvadla! Nyní můžete získat podobné zboží z této populární sekce v akci! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Luiza 50 Light Grey MAT umyvadlo na desku od dodavatele kvalitních produktů Möbler jednoduše můžete najít na našich stránkách levně. Akční ceny od 1 599 Kč.