Margot umyvadlo na desku Zlato/Keramika černá

Představujeme vám krásné, moderní a mimořádně funkční umyvadlo z nejnovější kolekce, které zaujme dokonalou linií a... více informací »
Margot umyvadlo na desku Zlato/Keramika černá
Značka: Möbler
3 299 Kč
Více informací
Představujeme vám krásné, moderní a mimořádně funkční umyvadlo z nejnovější kolekce, které zaujme dokonalou linií a...

Představujeme vám krásné, moderní a mimořádně funkční umyvadlo z nejnovější kolekce, které zaujme dokonalou linií a perfektním tvarem.

Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Mísa je pokryta krásnou zlatou barvou s květinovým motivem, který kontrastuje s černou barvou.

Umyvadlo je vhodné pro montáž na desku nebo do skříňky. Byl vyroben z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Vhodné baterie a sifony pro umyvadlo najdete v našich dalších aukcích. Podívejte se na naši nabídku.


Zlevněný produkt Margot umyvadlo na desku Zlato/Keramika černá máte možnost koupit jednoduše na stránkách v oblíbené kategorii umyvadla. Máme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Populární výrobce Möbler pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment. za parádní cenu. Přesvědčte se. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás další kousky od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Margot umyvadlo na desku Zlato/Keramika černá od známého dodavatele Möbler pořídíte právě teď v nabídce ve výhodné akci. Akční cena od 3 299 Kč.