Maridex Policová skříň REST R09 50/195/45

Uspořádání uvnitř skříně jsou poličky a v dolní části zásuvka možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná... více informací »
Maridex Policová skříň REST R09  50/195/45
Značka: MARIDEX
5 409 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Uspořádání uvnitř skříně jsou poličky a v dolní části zásuvka možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty

Výrobce Maridex
Záruka 2 roky
Sektor Rest
Hloubka 45 cm
Šířka 50 cm
Rozměry 50/195/45 (š/v/hl)
Výška 195 cm
Typ skříně Policové Nový produkt Maridex Policová skříň REST R09 lze nakoupit bezstarostně tady na našem webu v populární kategorii dětské pokoje. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z této sekce za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další kvalitní kousky značky MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka MARIDEX dlouhodobě vyrábí skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě.