Maridex Věšák H4 92/30 92/20 :

Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Maridex Věšák  H4  92/30 92/20 :
Značka: MARIDEX
1 844 Kč
Více informací
Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou

Výrobce Maridex
Barva dub-sonoma
Záruka 2 roky
Sektor Hit
Šířka 92 cm
Rozměry 92/30 92/20(š/v)
Výška 30 cm

Hodně oblíbený výrobek Maridex Věšák H4 je dostupný rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci věšáky! Prozkoumejte ostatní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Přední výrobce MARIDEX vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce MARIDEX. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Maridex Věšák H4 92/30 92/20 : od značky s tradicí a dobrou pověstí MARIDEX seženete právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu! Nyní za 1 844 Kč.