Meblar Vitrína BERGEN BE2 90/190/40

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Meblar Vitrína BERGEN BE2  90/190/40
Značka: Meblar
6 086 Kč
Více informací
Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska nožičky a úchytky kov

Výrobce Meblar
Záruka 2 roky
Sektor Bergen
Hloubka 40 cm
Šířka 90 cm
Rozměry 90/190/40 (š/v/hl)
Výška 190 cm

Akční výrobek Meblar Vitrína BERGEN BE2 můžete najít bezstarostně tady na našich stránkách v kategorii vitríny. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka Meblar dlouhodobě vyrábí skvělé zboží A tady je důkaz! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Meblar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Meblar Vitrína BERGEN BE2 90/190/40 od této skvělé značky Meblar je k dostání tady nyní opravdu výhodně! Právě teď za cenu 6 086 Kč.