Mlot Zrcadlo MEZO MZ16 128/71/5 :

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním... více informací »
Mlot Zrcadlo MEZO MZ16  128/71/5 :
Značka: Mlot
2 762 Kč
Více informací
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm

Výrobce Mlot
Barva craft-bila
Záruka 2 roky
Sektor Mezo
Šířka 128 cm
Rozměry 128/71/5 (š/v/hl)
Výška 71 cm
Tento akční výrobek Mlot Zrcadlo MEZO MZ16 máte možnost získat již dnes tady na stránkách v oblíbené kategorii zrcadla! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární kategorie ve slevě! Věhlasný výrobce Mlot pro své zákazníky nabízí skvělé produkty Nabídka platí do vyprodání zásob! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky Mlot. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Mlot Zrcadlo MEZO MZ16 128/71/5 : od oblíbené značky se zárukou kvality Mlot pohodlně pořídíte u nás za výhodné peníze! V současnosti za 2 762 Kč.