Multirámeček Edge ořech

Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x... více informací »
Multirámeček Edge ořech
Značka: Möbler
1 399 Kč
Více informací
Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x...

Už nemusíte vybírat fotografie, které chcete pověsit na zeď. V rámečku Edge je místo pro 11 fotografií: dva 10 x 10 cm, sedm 10 x 15 cm a dva 13 x 18 cm. Rámeček můžete zavěsit svisle nebo vodorovně. Edge má praktický design s výklopnými jazýčky na zadní straně pro snadné střídání fotografií. Uchovávejte své oblíbené vzpomínky moderním a jedinečným způsobem. Zároveň je to jednoduchý, ale dynamický akcent do vašeho domova, kanceláře, obývacího pokoje nebo ložnice. Okraj je vyroben z jasanového dřeva v barvě starého ořechu.
Rozměry balení: 60 x 55 x 7 cm
Výška 53
Hloubka 6
Délka 58
Materiál dřevo
Materiál jasan
Materiál ořech

Super výrobek je k získání aktuálně tady u nás v populární sekci obrazy. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za super cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé zboží značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Multirámeček Edge ořech od odblíbeného výrobce Möbler máte možnost dostat v naší aktuální nabídce výhodně! Aktuálně za 1 399 Kč.