Obrázek Mapa New York

Loftový obrázek na skle s mapou města bude zajímavou dekorací do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Zajímavý doplněk.... více informací »
Obrázek Mapa New York
Značka: Möbler
299 Kč
Více informací
Loftový obrázek na skle s mapou města bude zajímavou dekorací do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Zajímavý doplněk....

Loftový obrázek na skle s mapou města bude zajímavou dekorací do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Zajímavý doplněk. Dekorace k zavěšení samostatně nebo v koláži s dalšími obrázky. Moderní mapa doplněná domácími galeriemi. Mapa byla vyrobena z dřevěného rámu a skla, na kterém byla vytištěna mapa města.
Výška 32,5
Hloubka 2
Délka 24
Materiál dřevo
Materiál sklo

Tento akční a ve slevě výrobek Obrázek Mapa New York lze pořídit již dnes tu na stránkách v rubrice obrazy! Prozkoumejte další zboží z této známé rubriky v akci. Významný výrobce Möbler dlouhodobě dodává špičkové výrobky Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Obrázek Mapa New York od výrobce s dlouholetou historií Möbler pohodlně dostanete aktuálně za výborné peníze! Aktuálně za 299 Kč.