Police Darkenberg Slim

Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský... více informací »
Police Darkenberg Slim
Značka: Möbler
899 Kč
Více informací
Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský...

Polka Darkenberg z kovu a dřeva zapadá do nejnovějších designových trendů. Černé a přírodní dřevo odkazuje na skandinávský styl a vypadá skvěle v každé místnosti. Kovové nástěnné tyče jsou stále populárnější, což v této sezóně vládne v uspořádání ložnic nebo sálů! Polka Darkenberg je model rozdělený do 4 panelů MDF. Budete moci vystavovat své oblíbené předměty, užívat si ultramoderního designu, který dodá vašemu interiéru charakter. Detail: montážní šrouby nejsou součástí balení
Výška 50
Hloubka 10
Barva černá
Délka 50
Materiál dřevo
Materiál kov
Materiál mdf
Tento akční produkt Police Darkenberg Slim lze nakoupit bez problémů tady na webu v oblíbené kategorii regály a poličky. Připravili jsme vyjímečné produkty z této známé kategorie za nejnižší cenu.

Unikátní a žádaný kus Police Darkenberg Slim od známé kvalitní značky Möbler snadno můžete najít momentálně v naši nabídce za super peníze! Cena od 899 Kč.