Police s květníkem XL černá Cubist

Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní... více informací »
Police s květníkem XL černá Cubist
Značka: Möbler
2 599 Kč
Více informací
Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní...

Polka Cubist XL je kreativní kombinace úložiště a displeje, která má být funkční a zároveň dodává moderní dekorativní nádech každé místnosti v domácnosti nebo kanceláři. Pro další zvýšení funkčnosti a vizuální přitažlivosti kubismu má police dva vestavěné nádoby z přírodního bukového dřeva a dva kovové podnosy, které lze použít k uložení různých předmětů. Odnímatelné květináče z bukového dřeva jsou velmi praktické a lze je použít k vystavení vašich oblíbených květin nebo k uložení různých kancelářských nebo domácích potřeb. Polka obsahuje všechny potřebné montážní prvky a pokyny.
Rozměry balení: 25,2 x 6,7 x 19,5 cm
Hmotnost produktu: 3,1 kg
Výška 64
Hloubka 16
Barva černá
Délka 48
Materiál buk
Materiál dřevo
Materiál kov
Tento exkluzivní kousek můžete sehnat bezprostředně tu na stránkách ve známé kategorii regály a poličky! Připravili jsme akční zboží z této populární sekce za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler má na skladě vynikající výrobky. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další kvalitní kousky značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Police s květníkem XL černá Cubist od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler jednoduše najdete v naší nabídce ve výprodejové akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 599 Kč.