Posuvné sprchové dveře Rapid Slide 160

Oblíbený a kvalitní produkt Posuvné sprchové dveře Rapid Slide 160 od známé kvalitní značky Möbler máte možnost sehnat teď napořád výhodně! Teď v akci 8 622 Kč.
Posuvné sprchové dveře Rapid Slide 160
Značka: Möbler
8 622 Dostupnost: není skladem
Více informací

Popis produktu

Rádi bychom vám představili mimořádně krásný model sprchových dveří Rapid Slide. Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Jsou opatřeny ochrannou vrstvou Easy Clean, která usnadňuje udržování čistoty sprchového koutu. Díky speciální výrobní fázi jsou odolné a snadno se udržují v čistotě.

Model Rapid Slide má hladce se pohybující posuvný systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří. Dveře mají jednoduché horní válečky. Posuvný systém je navržen tak, aby po celou dobu své životnosti pracoval bez problémů. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost při používání.

Skleněné sprchové dveře jsou k dispozici v sedmi velikostech, aby si každý mohl vybrat ty správné pro svůj projekt. Před nákupem pečlivě změřte šířku a výšku výklenku. Vhodně zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled vaší koupelny a poskytnou správnou míru soukromí.

Dveře jsou vhodné pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem nebo na sprchovou vaničku.

Pokyny

CAD