Rámeček Exhibit chrom

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha... více informací »
Rámeček Exhibit chrom
Značka: Möbler
1 399 Kč
Více informací
Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha...

Zavěšení a vyrovnání více rámečků na zeď může být matoucí. Rámeček Exhibit je dokonalým řešením pro zavěšení mnoha vašich oblíbených fotografií. Má broušenou kovovou lištu se sponami a držáky pro uložení pěti fotorámečků různých velikostí. S programem Exhibit můžeme vytvářet zajímavé koláže z fotografií, a to při minimálním poškození stěn. Konzoly s rámečky jsou zavěšeny na lamele, což umožňuje jejich přesunutí a vytvoření různých rozložení fotografií. Díky flexibilním vodorovným zavěšovacím vlastnostem je Exhibit vynikajícím doplňkem pro šikmé zavěšení, např. Na schody.
Hmotnost: 2,5 kg
Rozměry balení: 29,13 x 10,75 x 1,88 cm
Výška 69
Hloubka 3
Délka 66
Materiál chrom
Materiál kov

Kvalitní a levný produkt Rámeček Exhibit chrom máte možnost koupit zrovna tu v kategorii obrazy. Nyní získáte ostatní výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží. To ale není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Rámeček Exhibit chrom od dodavatele s dobrým jménem Möbler najdete ještě dnes trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 399 Kč.