Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo

Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn... více informací »
Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo
Značka: Möbler
699 Kč
Více informací
Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn...

Představujeme Umbra multi-frame Edge. Edge má prostor pro dvě fotografie 10 x 10 cm a dvě fotografie 10 x 15 cm a může být umístěn vodorovně nebo svisle. Díky háčkům na rámu vzadu jej můžeme také zavěsit na zeď. Tento praktický design má záložky, které se otevírají na zadní straně a umožňují vám snadno aktualizovat vaše oblíbené fotografie. Edge je perfektní dekorace na stůl, polici na knihy nebo na noční stolek. Sdílejte své oblíbené okamžiky moderním a jedinečným způsobem přidáním jednoduchého, ale dynamického doteku do vašeho domova, kanceláře nebo ložnice s Edge. Okraj je vyroben z pryskyřice napodobující bílou žulu a je k dispozici také v povrchových úpravách z přírodního a zoufalého ořechového dřeva.
Rozměry balení: 28 x 23 x 8 cm
Výška 21
Hloubka 7
Barva bílá
Délka 25
Materiál dřevo
Materiál ořech
Materiál pryskyřice
Designový výrobek Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo lze získat právě zde na našich stránkách umístěný v kategorii obrazy. Mrkněte na ještě jiné výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je široký, u nás najdete více produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Rámeček na fotografie Edge 4 Terrazzo od přední značky Möbler jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za skvělou cenu! Nabídky od 699 Kč.