Rámeček na fotografie Infinity 10/15 chrom

Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity 10/15 chrom
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí...

Často je obtížné najít krásný a originální fotorámeček, který není klasicky obdélníkový. Oživte své fotografie pomocí jedinečného fotorámečku Infinity. Infinity je poutavý fotorámeček. Nekonečno budí dojem, že se fotografie vznášejí mezi dvěma kulatými skleněnými tabulemi. Infinity je k dispozici v různých barvách a velikostech, takže můžeme vytvářet zajímavé úpravy stěn. Několik fotorámečků Infinity připojených vedle sebe vytváří skvělou fotogalerii. Rám je vyroben z pochromovaného kovu a skleněných tabulí, mezi které vkládáme fotografie. Můžeme dát rám nebo zavěsit na zeď.
Rozměry balení: 8,8×8,8×2,25cm
Výška 27
Hloubka 10
Délka 22
Materiál chrom
Materiál kov
Materiál sklo

Kvalitní a levný produkt jde nakoupit také tu na stránkách v oblíbené sekci obrazy. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce snadno online.

Tento designový produkt Rámeček na fotografie Infinity 10/15 chrom od spolehlivého výrobce Möbler jednoduše pořídíte tady nyní za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 599 Kč.