Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výška 27
Hloubka 10
Barva černá
Délka 22
Materiál chrom
Materiál sklo
Barva zlatá

Hodně prodávaný produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom máte možnost získat v pohodě tu na stránkách zařazený v sekci obrazy! Připravili jsme další produkty z této rubriky za outletovou cenu. Výrobce Möbler pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami. Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní produkty značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Zajímavý výrobek Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 chrom od společnosti s úžasnou pověstí Möbler snadno najdete v naší online nabídce výhodně. Nabídka již od 599 Kč.