Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 zlatý matný

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 zlatý matný
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výška 27
Hloubka 10
Barva černá
Délka 22
Materiál chrom
Materiál sklo
Barva zlatá
Barva matná
Designový produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 zlatý matný můžete nakoupit taky na našem webu v populární rubrice obrazy. Nyní můžete najít zcela nové kousky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Möbler dlouhodobě dodává prvotřídní zboží. Podívejte se sami! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 4/6 zlatý matný od společnosti s předním postavením na trhu Möbler jde získat tady a teď ve výhodné akci! Aktuálně výhodně za 599 Kč.